Filtruj według

Rozmiar okna

Rozmiar okna

Cena

Cena

  • 1 187,00 zł - 3 735,00 zł

Okna dachowe Fakro

Jest 127 produktów.

Aktywne filtry

FAKRO - polska marka znana na całym świecie

Firma Fakro na rynku funkcjonuje od ponad 30 lat. Przez ten czas z małego przedsiębiorstwa rozwinęli się do poziomu międzynarodowej korporacji. Produkcja okien dachowych FAKRO to tylko jeden z segmentów działalności marki. Obecnie produkują również bramy garażowe, okna pionowe czy drzwi wejściowe. Okna dachowe Fakro są sprzedawane w 50 krajach na całym świece.

Okna dachowe FAKRO - opinie

Przez lata Fakro ciężko zapracowało na swoją nienaganną opinię. Okna dachowe produkowane przez FAKRO wytwarzane są z najwyższej jakości materiałów, pozyskiwanych wyłącznie z legalnych źródeł. Każde okno dachowe jest poddawane kontroli jakości. Na Velno.pl sprzedaliśmy tysiące okien dachowych firmy Fakro i uważamy, że najlpesze okna dachowe oferowane obecnie na rynku. Przez wiele lat sprzedając okna dachowe poznaliśmy bardzo dobrze opinie klientów. Praktyczne wszystkie opinie na temat okien dachowych Fakro są pozytywne.

Ile lat gwarancji na okna dachowe FAKRO?

Podstawowa gwarancja na okna dachowe wynosi 10 lat od daty zakupu. Taki sam okres gwarancji przysługuje również kołnierzem uszczelniającym. Gwarancję na okna dachowe Fakro można wydłużyć do 15 lub 20 lat. By wydłużyć gwarancję należy spełnić określone warunki. Przedłużenie gwarancji do 15 lat jest bardzo proste, należy wypełnić specjalny formularz do 180 dni od daty zakupu oraz należy przestrzegać wymogów z karty gwarancyjnej. 15-letnia gwarancja obejmuje szyby oraz zawiasy w oknach obrotowych.

Uzyskanie gwarancji na 20 lat jest trochę bardziej skomplikowane:

  • obejmuje ona wyłącznie okna drewniane z pakietem szybowym U5 (FTP U5, FTP-V U5, FTU U5, FTU-V U5, FTW U5 lub FTW-V U5)

  • montaż musi być wykonany z kołnierzem uszczelniającym Thermo oraz zestawem izolacyjnym XDK

  • tak jak w przypadku 15-letniej gwarancji należy wypełnić specjalny formularz zgłoszeniowy do 180 dni od daty zakupu.

  • najważniejsze jest by w terminie od 5 do 7 lat dokonać przeglądu technicznego okna

Każde okno dachowe Fakro z szybą hartowaną ma dożywotnią gwarancję na uszkodzenia szyby spowodowane gradobiciem czy intensywnymi opadami deszczu

Jakość okien dachowych Fakro

Planując zakup okien dachowych bardzo ważna jest ich jakość. Okna dachowe Fakro wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Drewno wykorzystywane do produkcji okien posiada certyfikat FSC (Forest Stewardship Council®). Pozwala on odróżnić wyroby z drewna, które pochodzą z odpowiedzialnej gospodarki leśnej stanowiący wartość dodaną. Okna dachowe produkowane przez Fakro cechują się wysoką energooszczędnością dzięki czemu zaoszczędzisz na wydatkach na ogrzewanie twojego poddasza. Okna plastikowe wytwarzane są z wysokiej jakości polichlorku winylu, który jest bardzo wytrzymałym materiałem stosowanym powszechnie w przemyśle. O wysokiej jakości okien dachowych Fakro świadczą również stare okna montowane 20-25 lat temu, które mimo swoich lat dalej świetnie się spisują. Niestety okna montowane tak dawno temu znacznie odbiegają parametrami i technologicznie od obecnych. Przy odpowiednim konserwowaniu i serwisowaniu okien mogą one posłużyć nam przez nawet ćwierć wieku.

Okna dachowe Fakro na Velno.pl

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Fakro. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór okien dachowych oraz schodów strychowych. Z marką Fakro współpracujemy od bardzo wielu lat, dzięki czemu oferujemy naszym klientom bardzo atrakcyjne ceny.