Filtruj według

Rozmiar okna

Rozmiar okna

Cena

Cena

  • 1 075,00 zł - 2 381,00 zł

Okna dachowe Fakro

Jest 68 produktów.

Aktywne filtry

Okna dachowe Fakro o solidnej konstrukcji

Wybierając okno dachowe Fakro, zyskujesz pewność nabycia wyrobu wysokiej klasy. Konstrukcja z tworzywa i aluminium powoduje bowiem, że jest on bardzo odporny na uszkodzenia i wilgoć. Z tego powodu najlepiej sprawdza się w takich pomieszczeniach, jak kuchnia czy łazienka. Tego rodzaju produkt – w odróżnieniu od drewnianego – nie wymaga malowania, co również warto mieć na uwadze, decydując się postawić na okna dachowe Fakro. Cena każdego z nich zdecydowanie nie należy do wygórowanych, jeśli weźmiemy pod uwagę jakość wykonania proponowanych artykułów oraz ich funkcjonalność. Dodatkową zachętą do skorzystania z oferowanych okien może być również ich różnorodność pod względem wymiarów, ułatwiająca Klientom znalezienie odpowiednich modeli.

W jakich rozmiarach są dostępne okna dachowe Fakro?

Jak już zauważyliśmy, zróżnicowana wielkość to jedna z cech wyróżniających okna dachowe Fakro. Wymiary możliwych do nabycia w naszym sklepie modeli to 78x140 oraz 78x118. Niezależnie jednak od tego, na zakup którego z nich zdecyduje się dana osoba, może być pewna otrzymania produktu o dobrej izolacyjności akustycznej, z hartowaną zewnętrzną szybą oraz charakteryzującego się obrotowym rodzajem otwierania. Każde okno dachowe Fakro 78x140 oraz 78x118 zostało dodatkowo objęte wieloletnią gwarancją, a wykorzystywana przez nie technologia thermoPro sprawia, że bardzo dobrze radzą sobie z zatrzymywaniem ciepła wewnątrz pomieszczenia, co okazuje się bardzo przydatne zwłaszcza zimą. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą. W razie jakichkolwiek pytań służymy profesjonalnym doradztwem. 

Okna dachowe Fakro

Nie we wszystkich pomieszczeniach sprawdzą się typowe okna. Do wnętrz poddaszowych potrzebne są właściwie dopasowane okna dachowe. Fakro to marka, która zasłużyła sobie na uznanie dzięki profesjonalnym rozwiązaniom, jakie proponuje. Spora różnorodność sprawia, że bez trudu można wybrać rozwiązanie idealne dla siebie. Wysokiej klasy produkty zapewniają bezpieczeństwo eksploatacji oraz wysoką funkcjonalność.

Okna dachowe Fakro – rozwiązania idealnie dopasowane do Twoich potrzeb

Jeśli oczekujesz solidnego rozwiązania, warto, byś wybrał okna dachowe Fakro. Cena poszczególnych modeli nie będzie przesadnie wygórowana, zważywszy na różnorodne korzyści. Oferujemy Tobie okna dachowe PCV i okna dachowe drewniane. Okna dachowe PCV są przeznaczone do pomieszczeń wilgotnych, takich jak np. łazienki i toalety. Wykonanie z trwałych materiałów, a także odpowiedni mechanizm sprawiają, że okna tego rodzaju świetnie znoszą wilgoć. Z kolei okna dachowe drewniane doskonale nadają się do pozostałych pomieszczeń. Wymiary okien dachowych Fakro są różne, dlatego bez problemu możesz sięgnąć po te, które akurat pasują do Twojego wnętrza.

Możesz wybierać różne okna dachowe marki Fakro. Wymiary modeli, jakie można nabyć w naszym sklepie, to 78x118, a także 78x140. Zapewniają doskonałą izolację akustyczną, ponieważ są wyposażone w zewnętrzną hartowaną szybę. Na okna dachowe tego producenta udzielana jest kilkuletnia gwarancja. Co istotne, zapewniają wysoką szczelność, która nie pozwala z kolei na przesadne wychłodzenie się pomieszczenia jesienią czy zimą, zatrzymując ciepło we wnętrzu. Uchroni to też przed przepuszczaniem silnych porywów wiatru do środka.