Filtruj według

Cena

Cena

  • 1 212,00 zł - 1 346,00 zł

Rozmiar

Rozmiar

Schody strychowe nożycowe

Jest 5 produktów.

Aktywne filtry

Jesteś w dziale schodów strychowych nożycowych. Znajdziesz tu oryginalne schody strychowe firmy Fakro - największego na świecie producenta schodów strychowych. Skrzynka schodów wykonana jest w całości z drewna sosnowego pierwszego gatunku. Sama drabinka z kolei jest metalowa, co znacznie poprawia wytrzymałość schodów oraz ich trwałość. Nożycowa budowa umożliwia łatwe rozkładanie drabinki oraz zwiększa komfort użytkowania. Każdy z dostępnych modeli posiada ocieplaną klapę oraz minimum jedną uszczelkę obwodową. Schody strychowe nożycowe polecane są dla osób szukających dobrego produktu oraz ceniących sobie komfort. Większość modeli dedykowana jest do wysokości pomieszczenia nie większej niż 280 cm. Jeżeli pomieszczenie jest niższe, schody dzięki harmonijkowej budowie drabinki, dopasowują się same do wysokości. Jeżeli pomieszczenie jest wyższe niż 280 cm, wówczas należy dokupić jeden lub dwa stopnie przedłużające LSS. Dokręcenie jednego stopnia przedłużającego LSS pozwala stosować schody w pomieszczeniach o wysokości do 300 cm. Z kolei dokręcenie dwóch stopni przedłużających daje możliwość stosowania schodów w pomieszczaniach o wysokości do 330 cm. Szerokość i długość schodów występuje wyłącznie w wymiarach typowych. Poniżej znajduje się lista dostępnych modeli.

Schody strychowe nożycowe

Potrzebujesz schodów na strych, ale nie wiesz, które wybrać? Sprawdź naszą ofertę i znajdź produkt doskonały dla siebie. Schody strychowe nożycowe Fakro świetnie sprawdzą się we wnętrzach o małej powierzchni, a wysokość nie ma ogromnego znaczenia, bo długość schodów można prosto regulować. Postaw na nie, jeśli nie masz pewności, jaki rozmiar jest Ci potrzebny. Z tymi schodami wejdziesz na strych w każdym domu.

Schody strychowe nożycowe łatwe w obsłudze

Prostota jest niewątpliwą zaletą naszych produktów. Dają one wspaniałe możliwości i ułatwiają przemieszczanie się między poziomami w domu, jednocześnie nie przysparzając problemów. Ich mechanizm działa jak harmonijka, co sprawia, że złożenie schodów nie jest trudne. Co ważne, oferowane przez nas schody strychowe nożycowe Fakro łatwo i szybko zamontujesz. Zamawiając je, otrzymasz nie tylko stelaż, ale też wszystkie niezbędne elementy, umożliwiające założenie schodów w swoim domu. Na stronie internetowej znajdziesz najważniejsze informacje, które pozwolą Ci wybrać odpowiedni egzemplarz schodów, a jasno napisana instrukcja sprawi, że samodzielny montaż nie przysporzy problemów. Zrobisz to szybko i estetycznie. Oczywiście w ramach jakichkolwiek problemów służymy pomocą.

Schody strychowe nożycowe Fakro dopasują się do Ciebie

Schody strychowe nożycowe mają różne opinie. Wiele osób twierdzi, że pozostałe rodzaje są lepsze, jednak ten model daje coś, czego nie zapewnią żadne inne. Ich przewagę stanowi regulowana długość. Te same schody założysz w mieszkaniu o wysokości 2,5 oraz 2,8 metra. Nie musisz też martwić się o aranżację. Po złożeniu schody strychowe nożycowe Fakro stają się niemal niewidoczne. Doskonały efekt osiągniesz, jeśli dokupisz do schodów listwę wykończeniową, która pięknie połączy je w całość z sufitem, bez wyraźnych śladów. Wówczas schody na strych będą stanowiły integralną część pomieszczenia. Także w niewielkich wnętrzach wystarczy wybrać odpowiednią ich szerokość, aby wygodnie wchodzić na górę. Zapraszamy do składania zamówień!