Schody strychowe

Jest 78 produktów.

Aktywne filtry

Jesteś w dziale schodów strychowych Fakro. Znajdziesz tu schody drewniane, metalowe, nożycowe, supertermoizolacyjne, a nawet ognioodporne. Większość schodów strychowych dostosowana jest do pomieszczeń o wysokości 280 cm. Dostępne są też modele dedykowane do pomieszczeń wyższych. Oferowane schody są całkowicie przystosowane do montażu - nie musisz nic więcej do nich dokupować. W opakowaniu znajduje się komplet elementów montażowych, wkręty, podkładki oraz instrukcja montażu. Całość została zaprojektowana w taki sposób, aby montaż był szybki i przyjemny - dzięki temu schody strychowe Fakro montuje się znacznie łatwiej, niż schody innych producentów.

Schody strychowe

Każdy potrzebuje czasem dostać się na strych swojego domu. Dla tych osób robimy schody strychowe składane. Zajmują one niewiele powierzchni i łatwo można je ukryć, aby na co dzień nie przeszkadzały. Jednocześnie wchodzenie po nich nie jest kłopotliwe. To najlepsze rozwiązanie, jeśli potrzebujesz dostać się na strych, ale nie masz miejsca lub możliwości na zrobienie klasycznych schodów. Znajdziesz u nas schody strychowe Fakro w różnym stylu, aby możliwe było dopasowanie ich do Twoich potrzeb. Wybierz najlepsze i ułatw sobie życie.

Schody strychowe szerokie - wygoda z prostym mechanizmem

Schody strychowe zwykle są mocowane do podłogi górnej. To pozwala je szybko i niemal zupełnie schować. W ten sposób zyskuje się wejście na strych bez wpływu na wygląd pokoju na niższym piętrze i jego wymiary. Założenie schodów to dopiero połowa sukcesu. Najbardziej docenisz je dopiero podczas użytkowania. Schody strychowe szerokie są stworzone tak, że każdy bez problemu może się po nich przemieszczać. Choć przypominają wyglądem drabinę, to są od niej wygodniejsze, bardziej stabilne i mają cechę nie do zastąpienia. Składają się! Jest to możliwe za sprawą konstrukcji opartej na wytrzymałych sprężynach działających jak wachlarz. W trakcie składania i rozkładania nie ma obaw o zniszczenie - schody są zrobione tak, aby nie ulegały uszkodzeniom. Choć wydaje się to skomplikowane, to złożenie tej konstrukcji nie jest trudne. Schody strychowe Fakro to nie tylko stelaż, ale także wszystkie niezbędne elementy montażowe w komplecie. Możesz więc bez przeszkód, prosto i szybko założyć schody na strych samodzielnie. Ich rozmiar pozwala natomiast znaleźć miejsce na montaż, nawet w niewielkich pomieszczeniach.

Schody strychowe Fakro - wybierz takie, jakich potrzebujesz

Nasza oferta na schody strychowe obejmuje wymiary dobre do wielu powierzchni. Większość przeznaczona jest do mieszkań o standardowej wysokości 2,8 m. Nie zapominamy jednak o osobach mieszkających w domu o niestandardowych wymiarach. Jeśli się do nich zaliczasz, sprawdź, jakie jeszcze rozmiary schodów możesz u nas zamówić. Dopasuj także ich szerokość do swoich potrzeb - informacje na ten temat znajdziesz już w nazwach produktów, więc nie musisz daleko szukać. Od razu możesz też zauważyć, że w naszym asortymencie nie wszystkie schody strychowe wyglądają tak samo. Dysponujemy modelami drewnianymi lub metalowymi, a także o różnej szerokości. Znajdź idealne rozmiary i styl pasujący do Twojego domu, aby schody stały się nie tylko użyteczne, ale też stylowe. Aby pokój wyglądał jeszcze piękniej, kup też listwę wykończeniową, która zamaskuje dodatkową konstrukcję. Schody strychowe są produktem, którego cena zaczyna się już od 500 zł, a kończy na prawie 2000 zł. Zależne jest to od Twoich wymagań. Każdy materiał ma inną wartość, a schody strychowe mające różne wymiary, także mają inne ceny. Zachęcamy do wybrania najbardziej funkcjonalnych dla Ciebie. Wszystkie nasze produkty są stabilne i wytrzymałe, więc będą Ci służyć latami, dlatego nie warto na nich oszczędzać.