Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 136,00 zł - 455,00 zł

Rolety wewnętrzne

Jest 13 produktów.

Aktywne filtry

Rolety wewnętrzne na okna dachowe zostały zaprojektowane z myślą o wymagających warunkach użytkowych. Pełnią funkcję praktyczną i estetyczną. Dopełniają charakter wnętrza, a możliwość wyboru różnych modeli i wariantów kolorystycznych gwarantuje dopasowanie do indywidualnych potrzeb. Popularnością cieszą się nowoczesne rolety Fakro ARF Grupa I i II, efektowne żaluzje z serii AJP Grupa I oraz klasyczne rolety Velux RHL. Zróżnicowane parametry techniczne wybranych modeli podkreślają charakter przestrzeni i dbają o właściwą izolację. Dostępne w naszej ofercie rozwiązania to gwarancja jakości zgodna z charakterystyką wyrobów producenta. Oferujemy pomoc w dopasowaniu konkretnej propozycji. Montaż przebiega bezproblemowo za pośrednictwem prostych, intuicyjnych instrukcji dołączonych do każdego modelu rolet. Proces finalizacji zlecenia odbywa się pod indywidualne zamówienie. Po ustalonym terminie, który zazwyczaj wynosi maksymalnie do 15 dni roboczych, rolety wewnętrzne do okien dachowych są dostarczane pod wskazany adres.

Rolety wewnętrzne na okno dachowe i ich zalety

Każda seria rolet montowanych na oknach połaciowych ma swoje zalety. Z pewnością dużym atutem jest wybór materiału, który gwarantuje całkowite zaciemnienie pomieszczenia. Tkanina składająca się z dwóch warstw, czyli kolorowego materiału z możliwością wyboru odcienia z palety barw i specjalnej gumy nieprzepuszczającej promieni słonecznych, wyróżnia serię ARF. To rozwiązanie sprawdzi się w miejscach o wysokim nasłonecznieniu. Rolety zostały zaprojektowane w taki sposób, aby wyeliminować wszelkie prześwity również w obrębie przestrzeni między ramą a materiałem. Rolety wewnętrzne na okno dachowe Velux RHZ dzięki przyciemniającej tkaninie z wytrzymałego poliestru i aluminiowej kasety są niezawodne dla osób oczekujących manualnej regulacji zaciemnienia na 3 standardowych poziomach. Żaluzje AJP od producenta Fakro to również częsty wybór. Oprócz estetycznego wyglądu charakteryzują się zmianą kąta położenia lameli. Ich regulacja zapewnia w dostęp do światła naturalnego w pomieszczeniu według preferencji.

Rolety wewnętrzne - zadbaj o komfort Twoich domowników!

Rolety wewnętrzne to niezwykle przydatny element aranżacyjny. Pozwala on stworzyć niesamowity klimat w pomieszczeniu oraz sprawia, że przebywanie w nim jest niezwykle przyjemne i komfortowe. W końcu wysoka temperatura na poddaszach latem może być wyjątkowo dokuczliwa, a świecące słońce dodatkowo podnosi poziom temperatury. Co ważne, rolety wewnętrzne na okna dachowe Fakro przydadzą się także nocą, kiedy mocno świeci księżyc, utrudniając tym samym nasz sen. Ze względu na wysoką jakość rolet wewnętrznych Fakro można mieć pewność, że będą pełną ochroną przed światłem słonecznym. Gwarantują także całkowite zaciemnienie pomieszczenia, szczególnie jeśli postawimy na rolety wewnętrzne Fakro ARF grupa I i II, możemy mieć pewność, idealnej ochrony przed promieniami słońca. To właśnie te rolety posiadają srebrną gumę na zewnątrz, która całkowicie chroni pomieszczenie przed wnikaniem słońca.

Rolety wewnętrzne okna dachowe Fakro

Nasze rolety wewnętrzne Fakro to propozycja dla wszystkich wymagających osób, które chcą, aby ich pomieszczenia w domu nie nagrzewały się przez słońce. Jest to innowacyjna technologia, która całkowicie izoluje pomieszczenie od wysokiej temperatury panującej na zewnątrz. To brak prześwitów i idealne dopasowanie, które idealnie wypełni całą przestrzeń między szybą a ramą. Warto wiedzieć, że nasze rolety wewnętrzne na okna dachowe Fakro występują w wielu kolorach, rozmiarach i wersjach, dzięki temu każdy może znaleźć idealne rolety wewnętrzne dopasowane do swoich potrzeb.