Filtruj według

Cena

Cena

  • 28,00 zł - 1 576,00 zł

Rozmiar

Rozmiar

Akcesoria do schodów strychowych

Jest 31 produktów.

Aktywne filtry

Jakie akcesoria do schodów strychowych wybrać?

Same schody strychowe to nie wszystko - akcesoria do schodów strychowych uzupełniają schody na różne sposoby. Pomagają w montażu schodów a także poprawiają ich funkcjonalność. Na rynku istnieje bardzo wiele akcesoriów do schodów strychowych, dzięki którym schody strychowe spełnią twoje wymagania. Lista dodatków do schodów strychowych jest bardzo długa ale najpopularniejszymi dodatkami są:

  • listwy wykończeniowe LXL

  • kątowniki montażowe

  • zestawy izolacyjne

Oprócz tego można dokupić mechanizm odciążający LXM, którego zadaniem jest ułatwienie rozkładania i składania drabiny w schodach segmentowych, łuk górny LXW i wiele innych dodatków.

Akcesoria do schodów strychowych, które ułatwiają życie

Na naszej stronie Velno.pl znajdziesz wiele dodatków do schodów strychowych, które usprawnią korzystanie z twoich schodów strychowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży schodów strychowych, dzięki czemu będziemy w stanie doradzić ci jakie akcesoria zadowolą twoje potrzeby. Jeśli potrzebujesz porady skontaktuj się z nami. Dodatkowa poręcz LXH, dodatkowy stopień LXT czy specjalnie wykonana barierka LXB-P zwiększą bezpieczeństwo korzystania z schodów oraz poprawią ich funkcjonalność.

Montaż schodów strychowych - Jakie akcesoria są potrzebne?

Prawidłowy montaż schodów strychowych wymaga wiele precyzji i ostrożności by przypadkiem nie uszkodzić konstrukcji. By ułatwić cały proces montażu powstało wiele dodatków. Kątowniki montażowe LXK są gotowym rozwiązaniem, które pozwala nam na montaż schodów w pojedynkę. Dzięki nim jesteśmy w stanie idealne wypoziomować schody bez pomocy osoby, która będzie trzymać całą konstrukcje. Kątowniki montażowe to dodatki bardzo uniwersalne, pasują do praktycznie wszystkich schodów strychowych. Montując schody strychowe pomiędzy skrzynia a stropem powstaje mała szczelin, którą należy czymś zakryć. W takim przypadku idealnie nada się listwa wykończeniowa LXL. Pozwala na estetyczne ukrycie szczelin.

Jeżeli odpowiednie docieplenie schodów strychowych jest dla ciebie istotne, zestaw izolacyjny LXD jest najlepszym rozwiązaniem. Jest to gotowy zestaw, który pomoże ci ocieplić całą konstrukcję.