Filtruj według

Cena

Cena

  • 187,00 zł - 2 559,00 zł

Rolety Velux

Jest 4 produktów.

Aktywne filtry

Rolety Velux powstały z myślą o zapewnieniu maksymalnego komfortu domownikom. W swojej ofercie posiadamy kilka rodzajów rolet, które możemy dopasować do indywidualnych potrzeb. Jedną z nich jest roleta z tkaniną zaciemniającą, która dzięki gumowej warstwie skutecznie uniemożliwia przenikanie promieni słonecznych, co chroni pomieszczenie przed nagrzewaniem się. W asortymencie sklepu velno.pl znajduje się także roleta wykonana ze standardowego materiału, która zapewnia doskonałe rozproszenie światła w pomieszczeniu - dzięki specjalnym zaczepom możemy ją umieścić na trzech różnych poziomach. Każdy produkt można zamówić w wybranym kolorze, co umożliwia dopasowanie rolety do wnętrza.

Rolety najwyższej jakości

Pragniemy zaznaczyć, że rolety na okna dachowe Velux zostały wykonane z materiałów wysokiej jakości, które są gwarancją wieloletniego użytkowania. Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi producentami, dlatego mają Państwo pewność, że rolety Velux będą doskonałym rozwiązaniem do każdego mieszkania i domu. Warto dodać, że rolety Velux stworzono z myślą o oknach dachowych tego samego producenta. Z tego powodu przed zakupem rolety warto sprawdzić rozmiar okna podany na tzw. tabliczce znamionowej i wybrać produkt o tych samych wymiarach. 

Okno wstawia się po to, aby wpuścić promienie słoneczne do pomieszczenia. To jednak nie wyklucza chęci zasłonięcia go. Roleta Velux RHL doskonale spełnia to zadanie na oknach dachowych. Ich specyfika determinuje wygląd rolety: przez okno dachowe światło wpada z innym natężeniem i pod innym kątem, dlatego dostępne w Velno rolety dachowe Velux RHL mają funkcje ułatwiające kontrolę nad oświetleniem pomieszczenia i doskonale sprawdzają się w różnych sytuacjach.

Roleta RHL - oświetlenie, jakie chcesz

Choć promienie słoneczne dają wielką przyjemność, szczególnie kiedy dzień nie jest gorący, to czasem mogą przeszkadzać. Wiele czynności w domu ciężej wykonać, kiedy słońce świeci nam w oczy. Dobrze mieć wówczas rolety. Na oknach dachowych świetnie sprawdza się roleta Velux RHL, która jest wykonana z tkaniny poliestrowej pozwalającej kontrolować ilość światła w pomieszczeniu. Po zasunięciu materiał przepuszcza niewielką ilość promieni słonecznych, dzięki czemu nadal jest jasno, ale w mniejszym stopniu. Roleta RHL ma jeszcze jeden atut. Może być zaciągnięta na dowolny fragment okna, więc umieścimy ją tam, gdzie jest potrzebna, bez zasłaniania całej powierzchni.

Walory aranżacyjne rolety Velux RHL

Nie tylko funkcjonalność jest istotna. Roleta RHL stanowi również element dekoracji pomieszczenia. Daje możliwość wybrania różnych kolorów tkaniny, dzięki czemu doskonale wkomponuje się w niemal każdy styl. Wywiązując się ze swoich najważniejszych zadań, roleta Velux RHL daje estetykę, której potrzebujemy do utrzymania odpowiedniego klimatu.