Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 136,00 zł - 455,00 zł

Rolety przyciemniające

Jest 9 produktów.

Aktywne filtry

W tym dziale znajdziesz oryginalne rolety wewnętrzne do okien dachowych Fakro oraz Velux. Przy wyborze rolet pamiętaj o sprawdzeniu rozmiaru swojego okna dachowego. Rozmiar okna znajduje się na tak zwanej tabliczce znamionowej, która zamontowana jest w górnej części skrzydła okiennego okna. Tabliczka znamionowa widoczna jest dopiero po otwarciu okna. Jeżeli rozmiar Twojego okna dachowego wynosi przykładowo 78x140, właśnie w takim samym rozmiarze powinieneś dobrać roletę wewnętrzną. Częstym błędem przy doborze rozmiaru rolet jest mierzenie okna lub jego szyby - unikaj takich praktyk, bowiem jest to najprostszy sposób na pomyłkę. Pamiętaj, że każde okno dachowe Fakro lub Velux posiada tabliczkę znamionową. Jeżeli masz kłopoty z doborem rozmiaru, nasz personel służy pomocą.

Rolety przyciemniające z opcją regulacji

W naszej ofercie przygotowaliśmy wyłącznie najlepszej jakości rolety przyciemniające. Doskonale wiemy, jak istotny jest komfort i bezpieczeństwo podczas przebywania w danym pomieszczeniu. Zarówno w domu, jak i w przestrzeni komercyjnej priorytetem pozostaje funkcjonalność wnętrz. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, proponujemy rolety przyciemniające na okna dachowe. Wykonywane na zamówienie umożliwiają zatrzymanie światła naturalnego na optymalnym poziomie. Nie bez znaczenia pozostają właściwości rolet. Nasi klienci wybierają zarówno modele z materiałem przyciemniającym, wykonanym ze specjalnej tkaniny z poliestru, jak i tkaniny inspirowanej tradycyjnymi żaluzjami. Tkanina łatwa w pielęgnacji gwarantuje dużą odporność na czynniki zewnętrzne, w szczególności na intensywność promieni słonecznych. Rolety przyciemniające wyposażone w specjalne zaczepy można zatrzymać na trzech wybranych poziomach, co znacznie ułatwia ich obsługę i użytkowanie.

Oryginalna roleta rzymska przyciemniająca na poddaszu

Akcesoria okienne nie tylko podnoszą walory funkcjonalne wnętrza, ale również dopełniają charakter aranżacji. Oryginalna roleta rzymska przyciemniająca świetnie sprawdzi się w stylu minimalistycznym, surowym industrialnym lub też w romantycznych wnętrzach inspirowanych klimatem retro. Dostępne kolory materiałów pozwolą na wybór satysfakcjonującego odcienia. Model perfekcyjnie dopasowany do okna na poddaszu pozwoli na zachowanie prywatności i odpowiedniego poziomu światła naturalnego, eliminując ryzyko nagrzania pomieszczenia w upalne lato.

Postaw na jakość, styl i funkcjonalność w najlepszym wydaniu. Proponujemy rolety przyciemniające z możliwością regulacji na indywidualne zamówienie.