Okno dachowe Fakro FTP-V P50 78x118
  • Okno dachowe Fakro FTP-V P50 78x118
  • Okno dachowe Fakro FTP-V P50 78x118
  • Okno dachowe Fakro FTP-V P50 78x118

Okno dachowe Fakro FTP-V P50 78x118

1 982,00 zł
Czas dostawy: 1-2 dni

✅ Współczynnik przenikania Uw=1,0 W/m2K
✅ Grubość pakietu to 44 mm
✅ 2 powłoki niskoemisyjne
✅ Folia dźwiękoizolacyjna
✅ Wewnętrzna szyba antywłamaniowa klasy P2A


DARMOWA DOSTAWA

Zobacz inne modele w rozmiarze 78 × 118

Na magazynie
Czas dostawy: 1-2 dni
Szybka dostawa

Dostawa gratis od 3500zł

Opcje dostawy
Opcje dostawy ×
Płatność PayU (szybki przelew online)
Kurier Geis (paleta)115,00 zł
Płatność przy odbiorze (pobranie)
Kurier Geis (paleta)125,00 zł
Kolor oblachowania z zewnątrz:
Ilość
Na magazynie
Czas dostawy: 1-2 dni
Bezpieczne płatności
Opis

Nowa generacja okien dachowych Fakro GreenView.

Fakro GreenView to nowa generacja okien dachowych, która została zaprojektowana z myślą o ekologii i efektywności energetycznej. Okna te charakteryzują się innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi, które pozwalają na oszczędność energii oraz zwiększenie komfortu użytkowania. Jednym z kluczowych elementów nowych okien Fakro GreenView jest zastosowanie specjalnych pakietów szybowych, które są w stanie skutecznie izolować wnętrze przed hałasem oraz stratami ciepła.

Nowoczesny design Okna FTP-V P50

W oknach dachowych FTP-X P50 zastosowana została nowa klamka, której modernistyczny wygląd nadaje ciekawego nowoczesnego charakteru. Klamka ta posiada funkcję mikrouchyłu. Dodatkowo oblachowanie zewnętrzne okna zmieniło swój kształt na bardziej zaokrąglony.

oblachowanie+klamka

Pakiet szybowy P50 - wygoda i oszczędność

Nowy pakiet szybowy P50 został zaprojektowany tak, by zapewnić użytkownikom nie tylko wygodę, ale również oszczędność. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii pakiet szybowy P50 oferuje wyjątkową izolację termiczną, co pozwala na utrzymanie ciepła w pomieszczeniu oraz zmniejszenie kosztów związanych z ogrzewaniem.

Zalety pakietu P50:

✅ Grubość pakietu to 44 mm.
✅ Ug = 0,55 W/m2 K
✅ Budowa 3-szybowego pakietu: 4H-15Ar-4-15Ar-33.2.
✅ Wypełnienie argonem.
✅ 2 powłoki niskoemisyjne.
✅ Szyba zewnętrzna hartowana.
✅ Szyba wewnętrzna laminowana, akustyczna.
✅ Ciepła ramka TGI.
✅ Folia dźwiękoizolacyjna – lepsza akustyka okna.
✅ Wewnętrzna szyba antywłamaniowa klasy P2A - bezpieczna.
✅ Powłoka łatwozmywalna – łatwiejsze dbanie o czystość okna

Technologia thermoPro

Lepsza termoizolacja okna. Dzięki zastosowaniu powłoki niskoemisyjnej nowej technologii szyba okna zatrzymuje ciepło jeszcze skuteczniej, niż dotychczas. Kolejny element wpływający na zmniejszenie współczynnika przenikania ciepła to wkładki termoizolacyjne, które zamontowano w dolnej części skrzydła.

Dłuższa żywotność drewna. Dolne naroża ościeżnicy zostały wyposażone w specjalne kanaliki odwadniające. Mają one za zadanie odprowadzać wykroploną parę wodną, aby nie doprowadzać do zawilgocenia drewnianej konstrukcji okna. Dzięki temu rozwiązaniu okno będzie służyło przez dłuższy czas.

Większa szczelność okien. Okna produkowane w technologii thermoPro posiadają 4 klasę szczelności wg EN12207. Jest to najwyższy wynik, jaki może osiągnąć okno. Wysoka szczelność okien jest pomocna przy większych podmuchach wiatru. Ponadto parametr ten jest szczególnie istotny dla domów posiadających wentylację mechaniczną.

Ułatwiony montaż. W oknach dachowych Fakro thermoPro zaprojektowano zupełnie nowe kątowniki montażowe. Kątowniki te ułatwiają i przyspieszają montaż. Dodatkowym usprawnieniem jest zastosowanie wkrętów typu Torx.

Nowy wygląd nawiewnika

Okno dachowe PTP-V P50 zostało wyposażone w nawiewnik o odświeżonym wyglądzie. Zapewnia dopływ świeżego powietrza nawet przy zamkniętych oknach. Dzięki wymianie powietrza utrzymujemy zdrowy mikroklimat w pomieszczeniu, co nie tylko pozytywnie wpływa na nasze zdrowie, ale również zapewnia dobry stan naszych okien, drzwi i ścian. W razie potrzeby nawiewnik można w każdej chwili zamknąć i tym samym zatrzymać wymianę powietrza.

nawiewnik

Kolorystyka oblachowania

Standardowo okno dachowe FTP-V P50 występuję w kolorze RAL 7016 - antracyt. Pozostałe kolory są dostępne pod zamówienie za dopłata 550 zł netto/szt. Dodatkowo okna te nie są wyposażone w dodatkowy nawiewnik, ale wersja z nawiewnikiem jest możliwa do zamówienia bez dopłaty.    

Kolory oblachowania okna dachowego Fakro

Bez względu na wybrany wariant, okno od wewnątrz (od strony pomieszczenia) zawsze będzie miało taki sam kolor (drewno pomalowane lakierem bezbarwnym).

Do okien dachowych FTP-V P50 należy dobrać specjalny kołnierz uszczelniający EZV-AT AX00 w celu odpowiedniego połączenia okna z pokryciem dachowym. Kołnierz ten jest kołnierzem uniwersalnym pasującym do każdego rodzaju pokrycia dachowego. 

Szczegóły produktu
Fakro
ean13
5901827614850
Rozmiar okna
78x118
Gwarancja
10 lat
Typ otwierania
Obrotowe
Konstrukcja okna
Drewniana
Ilość warstw lakieru
2
Kolor okna od wewnątrz
Sosna bezbarwna
Pakiet szybowy
3-szybowy
Zewnętrzna szyba hartowana
Tak
Ciepła ramka międzyszybowa
Nie
Współczynnik przenikania ciepła okna Uw
1,0 W/m2K
Izolacyjność akustyczna okna
33 dB
Nawiewnik
Tak (V40P)
Umiejscowienie klamki
Na dole
Zabezpieczenie Fakro topSafe
Tak
Technologia Fakro thermoPro
Tak
Opinie (0)