Kołnierz Fakro EZV-F 66x98

EZVF6698

 Towar na zamówienie. Dostawa w ciągu 12 dni roboczych. 

Więcej szczegółów

Dostawa już od 18,00 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyCzas dostawyCena
DHL 24h 18,00 zł
DHL - Pobranie 24h 22,00 zł
FedEx 24h 26,00 zł
FedEx - Pobranie 24h 30,00 zł

* Dla zakupów powyżej 4 000,00 zł darmowa dostawa!

235,00 zł brutto

Kołnierz do okien dachowych Fakro EZV-F

Został zaprojektowany pod takie pokrycia jak dachówka płaska. Specjalne opracowane elementy kołnierza umożliwiają sprawny i estetyczny sposób montażu okna dachowego w tym zyskującym na popularności rodzaju dachówek. Wydłużony dolny element kołnierza nie jest wyposażony w plastyczny fartuch ołowiany, co znacznie poprawia estetykę montażu oraz gwarantuje prawidłową szczelność połączenia z połacią dachową.

Kołnierz EZV-F standardowo stosowany jest do uszczelnienia pojedynczego okna. W przypadku zespoleń (okien montowanych obok siebie), konieczne jest zakupienie kołnierza do zespoleń. Aby kołnierz był prawidłowo osadzony, kąt dachu musi się mieścić w przedziale od 15° do 90°.

Budowa kołnierza EZV-F opiera na czterech podstawowych elementach, wykonanych z blachy aluminiowej. Są to elementy boczne, górny oraz dolny. Całość pokryta jest poliestrem, który nadaje kołnierzowi barwę szarą (RAL 7022). Dolny element od spodu pokryty jest masą klejącą, która gwarantuje odpowiednie doleganie do pokrycia dachowego. W górnej części kołnierza zamontowana jest rynienka odwadniająca, której zadaniem jest odprowadzanie skroplonej pary wodnej z folii wstępnego krycia poza okno.

Elementy kołnierza:
1 - górny element kołnierza
2 - dolny element kołnierza
3 - rynny boczne
4 - rynienka odwadniająca
5 - haczyki montażowe

kołnierz fakro ezv-f do dachówki płaskiejRozmiar kołnierza66x98

Napisz opinię

Kołnierz Fakro EZV-F 66x98

Kołnierz Fakro EZV-F 66x98

 Towar na zamówienie. Dostawa w ciągu 12 dni roboczych.