Fakro: Wypróbuj markizę za darmo

Fakro: Wypróbuj markizę za darmo


Każdy klient, który zdecyduje się na zakup ręcznej markizy AMZ do okna dachowego w okresie promocyjnym, ma możliwość jej testowania aż przez 3 miesiące.

Jak skorzystać z promocji?
1. Należy zakupić min. jedną sztukę markizy zewnętrznej typu: AMZ088, AMZ089, AMZ090, AMZ091, AMZ092, AMZ093, AMZ094, AMZ097 (również wersja New Line) i zachować dowód zakupu. Markizę można kupić w autoryzowanym punkcie handlowym lub w sklepie internetowym FAKRO w preferowanym standardowym rozmiarze.
2. W ciągu 14 dni od dokonania zakupu markizy należy dokonać rejestracji na stronie www.fakro.pl – zakładka „Wypróbuj Markizę za darmo” 2017r.
3. Zamontowaną markizę klient testuje przez min. 2 miesiące od dnia jej zakupu.
4. Po upływie 2 miesięcy, lecz nie później niż do 3 miesięcy od daty zakupu, można zwrócić markizę do autoryzowanego punktu handlowego, w którym została kupiona, lub jeśli zakup odbywał się przez internet, można odesłać bezpośrednio do firmy FAKRO.
5. Do zwracanych markiz konieczne jest dołączenie dowodu zakupu oraz formularza zgłoszeniowego. Można dokonać zwrotu max 5 szt produktu promocyjnego.

Regulamin promocji

Velux Premiujemy trafny wybór

Velux: Premiujemy trafny wybór


Kup okno dachowe VELUX, a zwrócimy Ci do 400zł*!

Jak skorzystać z promocji?
1. Zarejestruj okno dachowe VELUX i odbierz kod promocyjny
2. Kup roletę lub inny produkt VELUX i zarejestruj go przy użyciu kodu promocyjnego na velux.pl/trafnywybor
3. Zwrot do 400 zł otrzymasz na swoje konto!

*Uczestnik za każde zarejestrowane okno VELUX otrzymuje kod promocyjny o wartości 50 zł, jednak nie więcej niż za 8 okien (maksymalnie 400 zł).

Regulamin promocji