Kołnierz uszczelniający Fakro EZV-F 66x140
  • Kołnierz uszczelniający Fakro EZV-F 66x140

Kołnierz uszczelniający Fakro EZV-F 66x140

315,00 zł
Czas dostawy: do 13 dni roboczych
access_time Na zamówienie
Czas dostawy: do 13 dni roboczych
Ilość
access_time Na zamówienie
Czas dostawy: do 13 dni roboczych
Bezpieczne płatności
Opis

Kołnierz Fakro EZV-F

Został zaprojektowany pod takie pokrycia jak dachówka płaska. Specjalne opracowane elementy kołnierza umożliwiają sprawny i estetyczny sposób montażu okna dachowego w tym zyskującym na popularności rodzaju dachówek. Wydłużony dolny element kołnierza nie jest wyposażony w plastyczny fartuch ołowiany, co znacznie poprawia estetykę montażu oraz gwarantuje prawidłową szczelność połączenia z połacią dachową..

Kołnierz EZV-F standardowo stosowany jest do uszczelnienia pojedynczego okna. W przypadku zespoleń (okien montowanych obok siebie), konieczne jest zakupienie kołnierza do zespoleń. Aby kołnierz był prawidłowo osadzony, kąt dachu musi się mieścić w przedziale od 15° do 90°..

Kołnierz Fakro EZV-F

Budowa kołnierza uszczelniającego EZV-F

Budowa kołnierza EZV-F opiera na czterech podstawowych elementach, wykonanych z blachy aluminiowej. Są to elementy boczne, górny oraz dolny. Całość pokryta jest poliestrem, który nadaje kołnierzowi barwę szarą (RAL 7022). Dolny element od spodu pokryty jest masą klejącą, która gwarantuje odpowiednie doleganie do pokrycia dachowego. W górnej części kołnierza zamontowana jest rynienka odwadniająca, której zadaniem jest odprowadzanie skroplonej pary wodnej z folii wstępnego krycia poza okno.

Elementy kołnierza

Budowa kołnierza Fakro EZV-f

1 - górny element kołnierza

2 - dolny element kołnierza

3 - rynny boczne

4 - rynienka odwadniająca

5 - haczyki montażowe

Szczegóły produktu
Fakro
Rozmiar
66x140
Typ pokrycia
Dachówka płaska
Warto dokupić
Opinie (0)